> Kot > Ruda Śląska

Hodowla Cat Fidei . Jeszcze dwie kotki wolne. Zapraszamy ;-) w Ruda Śląska, Śląskie sprżedam

Hodowla Cat Fidei . Jeszcze dwie kotki wolne. Zapraszamy ;-)
Hodowla Cat Fidei . Jeszcze dwie kotki wolne. Zapraszamy ;-)
Hodowla Cat Fidei . Jeszcze dwie kotki wolne. Zapraszamy ;-)
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Hodowla: CAT FIDEI
Witamy serdecznie. Mamy przyjemność poinformować że mamy osiem pięknych pociech Maine Coon . Szczęśliwymi rodzicami są Abbi z naszej hodowli N22 (5,5kg) i Bastion z hodowli Alexandria NS22 (11kg).
Zapraszamy na naszego facebooka (małpa)catfidei , gdzie można obejrzeć zdjęcia kociaków ze wcześniejszych miotów, dzięki stałym kontaktom z nowymi właścicielami, naszych pociech , możemy na bieżąco obserwować i podziwiać jakie wspaniałe są z dnia na dzień. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność że następne pociechy będą równie wspaniałe. Dlatego już dziś zapraszamy do rezerwacji kociaków które przyszły na świat 07.05.2017 r. Kociaki już mogą z nowymi właścicielami jechać do nowych domków;-) . Będą wyposażone w książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, czip, metrykę, umowę kupna oraz wyprawkę .Dodatkowo na wszystkie pytania odpowiemy po kontakcie osobistym lub telefonicznym 517 357 ... pokaż numer517357384 .
Poniżej zdjęcia rodziców i wolnych maluszków :
WARS-ZAWA(NS22-czarna srebrna klasycznie pręgowana)- z Warsa stała się Wars-Zawa gdyż nasza weterynarz skorygowała płeć, ale nowy właściciel może nadać inne imię kotki. Uwielbia poznawać nowe kąty , niczego się nie boi, żadna przeszkoda jej nie straszna.Wysokie pułki na drapaku pokonuje bez zastanowienia. Uwielbia być w centrum uwagi, zaczepia wszystkich domowników . Jest mądrą kotką szybko się wszystkiego uczy ;-) Uwielbia spać z naszą córką ,gdy zbliża się wieczór jako pierwsza wskakuje na łóżko i kładzie się na poduszce . Uwielbia być głaskana odwzajemnia to głośnym mruczeniem ;-).
WENUS(N22-czarna klasycznie pręgowana)- kotka jest naszym ulubieńcem ,piękna i dostojna, jest mądrą kotką ,bardzo posłuszną uwielbia słuchać to co się do niej mówi . Jest spokojną kotką zamiast rozrabiać z rodzeństwem woli obserwować lub się nimi opiekować ;-).Uwielbia towarzystwo ludzi. Gdy siedzimy lub leżymy po ciężkim dniu to kicia pędem biegnie na rączki , żeby się nią zajmować. Uwielbia być przytulana odwzajemnia to mruczeniem i przytulaniem się . Zapowiada się na bardzo dużą kotkę wagowo waży tyle co bracia
.Jesteśmy z nielicznych Hodowli gdzie wszystkie nasze koty mają przeprowadzone testy genetyczne w kierunku HCM1 i HCM2(kardiomiopatia przerostowa, PKD1(wielocystowość nerek), SMA(rdzeniowy zanik mięśni) oraz FELV i FIV -wyniki N/N . USG SERCA-prawidłowe .
HODOWLA ODPROWADZA WSZELKIE SKŁADKI , JEST LEGALNA .
Zastrzegam, że szukam dobrych, kochających domków dla moich pociech.Zależy mi, żeby ktoś dawał im tyle miłości ile im dajemy my.
Więcej zdjęć maluszków na naszej stronie na FB lub prześle zainteresowanym na maila .Zapraszamy do rezerwacji .

Detale ogłoszenia: Hodowla Cat Fidei . Jeszcze dwie kotki wolne. Zapraszamy ;-)
Cena:1,600zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Ruda Śląska
Kategoria:Kot
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: